Zarządzanie projektami

Co nas wyróżnia?

Używamy szerokiego spektrum innowacyjnych narzędzi, technik i metod. Zdobywaliśmy doświadczenie w wielu różnych branżach, u wielu różnych klientów, dzięki czemu lepiej rozumiemy ich potrzeby. W trakcie wdrożenia u klienta dotykamy i wspólnie z klientem zmieniamy podstawowe przyzwyczajenia i rutyny, które negatywnie wpływają na tempo realizowanych projektów. Czynnie uczestniczymy we wdrażaniu zaproponowanych rozwiązań, co neutralizuje naturalny opór przed zmianą. Na życzenie klienta monitorujemy projekt, analizujemy dane i przygotowujemy raporty, na podstawie których podejmowane są decyzje strategiczne. Na co dzień wspieramy kierowników projektów klienta, wspomagając ich we właściwym zarządzaniu projektami lub pełnimy funkcję zewnętrznych kierowników projektów.

W ramach naszej pracy z Klientem prowadzimy szkolenia pracowników w obszarach, których dotyka zmiana, aby po zakończeniu naszej współpracy potrafili oni samodzielnie czerpać z wypracowanych rozwiązań, korzystać z narzędzi i zdobytych umiejętności. Prowadzimy również dedykowane szkolenia dla firm i instytucji, które projektujemy wspólnie z klientem. Wszyscy nasi trenerzy to cenieni eksperci prowadzący zajęcia na prestiżowych studiach MBA

Korzyści pracy z ASG

  • Dedykowane rozwiązania budowane z wykorzystaniem 18 lat doświadczeń wdrożeniowych, które po prostu działają.
  • Nowoczesne i cenione przez Klientów wsparcie szkoleniowe i mentoringowe.
  • Wsparcie przy wdrożeniu lub prowadzenie projektów klienta z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi.
  • Regularne raportowanie zarządcze postępów w realizacji wdrożeń.

Czy jest to rozwiązanie dla Waszej firmy?

Jesteśmy przekonani, że tak. Prowadziliśmy projekty dla małych i dużych firm produkcyjnych, organów administracji publicznych oraz fundacji. Nie ma dla nas znaczenia, czy Wasze projekty są AGILE, Waterfall czy jeszcze inne. Potrafimy prowadzić każde z nich. Porozmawiajmy i sprawdźmy warunki wykonalności.

Masz wątpliwości?

Darmowa konsultacja