Szkolenia i rozwój pracowników

Szkolenia ASGr

Co nas wyróżnia?

W ramach naszej pracy u Klienta, lub w odpowiedzi na pojawiające się potrzeby rynku, prowadzimy szkolenia pracowników w obszarach, na które wpływa zmiana, aby po zakończeniu naszej współpracy potrafili oni samodzielnie czerpać z wypracowanych rozwiązań, korzystać z narzędzi i zdobytych umiejętności. 

W ramach umowy i w razie potrzeby szkolimy w takich obszarach jak zarządzanie projektami, zarządzanie procesami, zarządzanie ryzykiem, pracą zespołu, zarządzanie zmianą. Kładziemy nacisk na praktyczne aspekty szkoleń, dlatego też w większości przypadków pracujemy na przykładach zaczerpniętych z prowadzonych projektów lub sytuacji zawodowych.

Korzyści pracy z ASG

  • Dedykowane i dostosowane do potrzeb programy szkoleniowe
  • Szkolenia prowadzone wyłącznie przez praktyków o wybitnych umiejętnościach edukacyjnych, potwierdzonych najwyższymi ocenami uczestników szkoleń
  • Nowoczesne narzędzia i materiały szkoleniowe
  • Wsparcie poszkoleniowe – konsultacje, mentoring, analiza postępu we wdrożeniu wiedzy

Szkolenia są prowadzone wyłącznie przez praktyków na co dzień prowadzących wdrożenia w obszarze zarządzania projektami, procesami czy restrukturyzacji przedsiębiorstw, równocześnie posiadających unikalne umiejętności prezentacyjne i edukacyjne, potwierdzone w ocenach uczestników prowadzonych przez nas programów MBA czy szkoleń zamkniętych i otwartych. Stale zdobywamy nowe doświadczenia szkoleniowe, prowadząc rocznie około 100 szkoleń, w tym w ramach studiów executive MBA (UE w Poznaniu, WSB Poznań, Uniwersytet Morski w Gdyni) oraz dedykowanych programów szkoleniowych dla firm i instytucji w ramach współpracy z EY Academy of Business. W naszym zespole nie brakuje również szkoleniowców w konkretnych obszarach, zarówno z umiejętności twardych, jak i miękkich.

Masz wątpliwości?

Darmowa konsultacja